Specjalista ds. automatyki i zabezpieczeń

Kategoria:

Instalacja/Utrzymanie/Serwis

Miejsce pracy:

Gliwice

Oferta ważna do:

2020-04-03

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/2019/10/30

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny lub automatyka, informatyka, teleinformatyka, mechatronika)
    1 rok doświadczenia w obsłudze układów EAZ i TS
    Prawo jazdy kat. "B",
    Świadectwo kwalifikacyjne "E" powyżej 1 kV,
    Znajomość obsługi pakietu MS Office
    Świadectwo kwalifikacyjne D
    Znajomość budowy i obsługi aparatury kontrolno
  • pomiarowej z zakresu EAZ
    Znajomość oprogramowania serwisowego do konfiguracji i diagnozowania urządzeń EAZ
    Umiejętność konfiguracji, diagnostyki i obsługi urządzeń EAZ
    Umiejętność weryfikacji i posługiwania się dokumentacją techniczną w zakresie EAZ i TS
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny)
    2 lata doświadczenia w obsłudze układów EAZ i TS
    Znajomość języka angielskiego technicznego
    Znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
    Znajomość zjawisk zakłóceniowych w sieciach WN i SN oraz umiejętność analizowania poprawności działania układów EAZ i TS

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu planów eksploatacyjnych, inwestycyjnych i remontowych w zakresie elektroenergetycznej aparatury zabezpieczeniowej oraz urządzeń potrzeb własnych.
    Wykonywanie konfiguracji, nastaw oraz przeprowadzanie bieżącej analizy działania i kontroli prawidłowości eksploatacji elektroenergetycznej aparatury zabezpieczeniowej oraz urządzeń potrzeb własnych.
    Udział w organizowaniu i monitorowaniu usuwania zakłóceń i awarii w sieci dystrybucyjnej oraz analizowanie ich przyczyn pod kątem wyeliminowania zdarzeń w przyszłości.
    Udział w przeprowadzaniu badań odbiorczych i rozruchowych urządzeń przekazywanych do eksploatacji.
    Współpraca z zespołami pracowników przy uruchamianiu i sprawdzaniu elektroenergetycznej aparatury zabezpieczeniowej oraz urządzeń potrzeb własnych.
    Udział w opracowywaniu planu zakupów zabezpieczeń, przyrządów pomiarowych, urządzeń potrzeb własnych. części zapasowych oraz materiałów dla potrzeb eksploatacji.
    Udział w realizacji postępowań przetargowych w zakresie dotyczącym elektroenergetycznej aparatury zabezpieczeniowej oraz urządzeń potrzeb własnych.

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
    Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,
    Nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
    Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy,
    Pakiet socjalny
  • dofinansowanie do karty Benefit, Pracowniczy Program Emerytalny, pakiety medyczne, grupowe ubezpieczenie pracownicze.