Koordynator Procesu ds. zarządzania usługami IT [rekrutacja prowadzona online]

Poziom stanowiska:

Koordynator

Kategoria:

IT/Telekomunikacja

Miejsce pracy:

Wrocław lub Katowice

Oferta ważna do:

2020-04-30

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2020/05

Wymagania:

  • Czego oczekujemy?
    Doświadczenia w koordynowaniu procesów hurtowych na rynku operatorów telekomunikacyjnych
    Doświadczenia w sprzedaży
    Umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych
    Wykształcenia wyższego
    Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    Prawa jazdy kat. B
    Orientacji na realizację celów biznesowych
    Wysokich zdolności interpersonalnych

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
    Współpraca z operatorami telekomunikacyjnym
    Koordynowanie procesów hurtowej obsługi usług telekomunikacyjnych i teleinformatycznych
    Pozyskiwanie oraz budowanie relacji z klientami
    Zawieranie umów na rynku operatorów telekomunikacyjnych

Oferujemy:

  • Co oferujemy?
    Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem, realizującym interesujący projekt w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC)
    Możliwość wyboru lokalizacji miejsca pracy: Katowice lub Wrocław
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
    Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS