Specjalista ds. organizacji prac w Regionie SN i nN Jastrzębie

Kategoria:

Instalacja/Utrzymanie/Serwis

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Oferta ważna do:

2020-04-06

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/2020/02/12

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek elektryczny)
    1 rok doświadczenia w obszarze budowy i utrzymania urządzeń elektroenergetycznych
    Świadectwo kwalifikacyjne D
    Prawo jazdy kat. B
    Znajomość pakietu MS Office
    Znajomość prawa energetycznego i budowlanego
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny)
    2 lata doświadczenia w obszarze budowy i utrzymania urządzeń elektroenergetycznych
    Znajomość struktury sieci elektroenergetycznej SN i nN (topografia, standardy, funkcjonowanie)
    Uprawnienia budowlane w zakresie budowy sieci i instalacji elektrycznych
    Umiejętność wykonywania obliczeń inżynierskich (np. analiza uziemień parametrów zasilania)

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowaniu ofert technicznych, w tym pozyskiwanie i ustalanie danych niezbędnych do kosztorysowania oraz współpraca przy kompletowaniu oferty.
    Udział w przygotowywaniu zaplecza robót dla obszaru serwisu w zakresie formalno
  • prawnym poprzez przygotowywanie dokumentacji.
    Wsparcie w zakresie zamawiania materiałów i usług obcych realizowanych na potrzeby prac obszaru serwisu.
    Obsługa obcych wykonawców zgodnie z IOBP w zakresie organizacji bezpiecznej pracy na sieci i urządzeniach elektroenergetycznych, których właścicielem lub eksploatatorem jest TD.
    Przygotowywanie planów wyłączeń wynikających z harmonogramów prac dla obcych wykonawców na sieciach
    i urządzeniach elektroenergetycznych.
    Przekazywanie planów wyłączeń do obszaru operatora.
    Opracowywanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia dla zadań indywidualnych, w tym zdefiniowanie zakresu, terminu, warunków i kryteriów odbioru zgodnie z potrzebami technologicznymi poszczególnych zadań.
    Przygotowywanie danych niezbędnych do opracowywania raportów i sprawozdań z zakresu wykonania planu na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.
    Udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej
  • powykonawczej, odbiorowej i danych do zgłoszenia załączenia urządzeń elektroenergetycznych dla zadań własnych, realizowanych przez Region.
    Udział w odbiorach prac na urządzeniach elektroenergetycznych dla zadań własnych, realizowanych przez Region.
    Obsługa nadzorów branżowych.
    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
    Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,
    Nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
    Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy,
    Pakiet socjalny
  • dofinansowanie do karty Benefit, Pracowniczy Program Emerytalny, pakiety medyczne, grupowe ubezpieczenie pracownicze.