Stażysta/Praktykant w Obszarze Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Poziom stanowiska:

Staż/Praktyka

Kategoria:

Administracja

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2020-12-31

Spółka:

TAURON Polska Energia

Umowa:

Nr referencyjny:

TPE_S/2020/03/01

Wymagania:

  • student IV lub V roku (prawo, ekonomia lub pokrewne)
  • dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów pism
  • Dokonywanie wstępnej analizy dokumentów
  • Obsługa urządzeń biurowych i aplikacji IT
  • Wsparcie Inspektora Ochrony Danych w wykonywaniu bieżących zadań

Oferujemy:

  • możliwość odbycia płatnego stażu od 1 do 3 miesięcy (minimum 4 dni w tygodniu) w ciągu całego roku
  • rozwój kompetencji organizacyjnych oraz współpracy w zespole
  • ścisłą współpracę z pracownikami
  • szansę na wprowadzenie w życie własnych pomysłów i rozwiązań