Analityk biznesowy/Analityczka biznesowa - aplikacje bilingowe

Kategoria:

IT/Telekomunikacja

Miejsce pracy:

Wrocław, Wałbrzych, Gliwice lub Katowice

Oferta ważna do:

2021-06-30

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2021/08

Wymagania:

  • Czego oczekujemy?
    Doświadczenia w prowadzeniu analiz biznesowych pod kątem rozwoju i wdrożeń systemów bilingowych
    Umiejętności mapowania wymagań biznesowych oraz projektowania i modyfikacji nowych funkcjonalności
    Praktycznej znajomości standardów notacji UML i BPMN
    Znajomości narzędzia Sparx Enterprise Architect, Jira
    Umiejętność pisania procedur PL/SQL, projektowania zapytań SQL oraz tworzenia raportów
    Znajomości Jasper Reports, Oracle APEX lub równoważne
    Znajomości SOA, WEB Services: REST, SOAP
    Czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Mile widziane:
    Wykształcenie wyższe kierunkowe: Informatyka, Elektronika, Robotyka
    Znajomość zagadnień dotyczących architektury IT
    Certyfikaty w obszarze TOGAF 9, BABOK 3.0, PRINCE 2, Scrum, Agile
    Wiedza z obszaru finansowo
  • księgowego

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
    Prowadzenie analiz biznesowych i systemowych w projektach wdrożeniowych IT
    Projektowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań systemowych oraz integracja między systemami
    Formułowanie wymagań dla systemów informatycznych na podstawie wymagań biznesowych
    Prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej
    Współpraca z różnymi obszarami biznesowymi, dostawcami oprogramowania oraz specjalistami IT
    Wsparcie zespołu projektowego podczas wdrożenia rozwiązań IT

Oferujemy:

  • Co oferujemy?
    Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Spółce
    Możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracy z doświadczonym zespołem
    Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON
    Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Starszego Konsultanta ds. analizy biznesowej i aplikacji IT
    Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS