Kategoria:

IT/Telekomunikacja

Miejsce pracy:

Kraków, Wrocław, Gliwice lub Katowice

Oferta ważna do:

2021-06-30

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2021/10

Wymagania:

  • Czego oczekujemy?
    Doświadczenia jako programista aplikacji webowych PHP
    Znajomości serwerów WWW Apache, Nginx
    Znajomości systemów operacyjnych Linux, Windows Serwer
    Znajomości relacyjnych bazy danych (Oracle, MS SQL, PostgreSQL, MySQL)
    Znajomości języków PHP, HTML5, JS, CSS3, jQuery, Ajax
    Znajomości framework: Symfony, SOAP, RestAPI, OAuth, Single Sign on, (SSO), Responsive web design (RWD), Jasper Reports
    Znajomości systemu kontroli wersji GIT
    Umiejętności pisania webservice’ów REST, SOAP
    Umiejętności projektowania aplikacji na poziomie fizycznym (Low Level Design)

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
    Rozwój i utrzymanie aplikacji napisanych w środowisku PHP/Symfony
    Analiza wymagań biznesowych oraz proponowanie rozwiązań spełniających wymagania biznesowe
    Projektowanie aplikacji (modułów, komponentów) oraz rozległych rozwiązań programistycznych
    Integracja rozwiązań programistycznych
    Realizacja i / lub konfigurowanie testów jednostkowych i integracyjnych
    Dokumentowanie rozwiązań programistycznych

Oferujemy:

  • Co oferujemy?
    Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Spółce
    Możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracy z doświadczonym zespołem
    Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON
    Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Starszego Specjalisty ds. programowania i integracji aplikacji IT
    Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS