Analityk/Analityczka IT (systemy CRM)

Kategoria:

IT/Telekomunikacja

Miejsce pracy:

Kraków, Wrocław, Gliwice lub Katowice

Oferta ważna do:

2021-12-22

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2021/11

Wymagania:

  • Czyli czego od Ciebie oczekujemy?
  • Znajomości systemów CRM lub systemów obiegu dokumentów lub systemów do obsługi transakcji finansowych
  • Znajomości rynkowych aplikacji mobilnych
  • Znajomości SOA, WEB Services: REST, SOAP
  • Umiejętności zbierania wymagań biznesowych, mapowania ich na wymagania funkcjonalne wobec systemu IT (w
    szczególności projektowania nowych funkcjonalności lub zmian do istniejących modułów)
  • Praktycznej znajomości standardów notacji UML i BPMN
  • Znajomości narzędzia Sparx Enterprise Architect
  • Umiejętności pisania procedur PL/SQL, projektowania zapytań SQL oraz tworzenia raportów
  • Umiejętności interpersonalnych, budowania relacji i sprawnego komunikowania się w środowisku biznesowym
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość zagadnień dotyczących architektury IT
  • Certyfikacja w obszarze TOGAF 9, BABOK 3.0, PRINCE 2 oraz Scrum Agile

Zakres obowiązków:

  • Czyli jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Prowadzenie analiz biznesowych i systemowych w projektach wdrożeniowych IT
  • Projektowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań systemowych (wykorzystując wzorce architektoniczne)
  • Formułowanie wymagań dla systemów informatycznych na podstawie wymagań biznesowych
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Współpraca z różnymi obszarami biznesowymi, dostawcami oprogramowania oraz specjalistami IT
  • Wsparcie zespołu projektowego podczas wdrożenia rozwiązań IT

Oferujemy:

  • Czyli nasze benefity i mocne strony:
  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem
  • Elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego
  • Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony) na stanowisku St. Konsultanta ds. analizy biznesowej i aplikacji IT
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS