Kategoria:

IT/Telekomunikacja

Miejsce pracy:

Kraków, Gliwice, Katowice lub Dąbrowa Górnicza

Oferta ważna do:

2021-06-30

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2021/36

Wymagania:

  • Czego oczekujemy?
    Bardzo dobrej znajomości technologii webowych: JavaScript, CSS, HTML5, Angular, Node
    Doświadczenia w pracy na stanowisku programisty
    Bardzo dobrej znajomości SQL, Windows Server, IIS, GIT
    Umiejętności tworzenia automatycznej dokumentacji wytworzonego kodu
    Samodzielności oraz zaangażowania w powierzone zadania
    Dobrej organizacji i umiejętności współpracy w zespole

Mile widziane:

  • Mile widziane
    Znajomość React i ASP.NET Core
    Umiejętność programowania w językach PHP, Laravel, PL/SQL
    Znajomość technologii mapowych w tym OpenStreatMap i OpenLayers

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
    Projektowanie i tworzenie oprogramowania w oparciu o technologie webowe, JavaScript, HTML5, CSS, Angular, Node
    Optymalizacja, modyfikacja oraz tworzenie nowego oprogramowania w technologiach webowych
    Uruchamianie i testowanie stworzonych rozwiązań
    Współpraca z użytkownikami biznesowymi
    Tworzenie aplikacji na podstawie wymagań biznesowych oraz zgodnie ze standardami rynkowymi w zakresie bezpieczeństwa IT
    Tworzenie dokumentacji technicznej
    Udział w projektach IT

Oferujemy:

  • Co oferujemy?
    Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem IT
    Zdobycie doświadczenia w Centrum Usług Wspólnych IT, świadczącym usługi na rzecz pozostałych spółek w Grupie kapitałowej TAURON
    Zatrudnienie docelowo w oparciu o umowę o pracę na stanowisku Starszy Specjalista ds. programowania i integracji aplikacji IT programowania
    Atrakcyjny system premii motywacyjnej
    Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS