Elektromonter sieci WN

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Kędzierzyn

Oferta ważna do:

2024-05-03

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OOP/6/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (kierunek elektryczny)
    Świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV
    Prawo jazdy kat. B
    Znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska
    Znajomość zasad eksploatacji i budowy urządzeń i sieci elektroenergetycznych
    Umiejętność czytania map
    Umiejętność skupienia się w trudnych sytuacjach
    Umiejętność pracy zespołowej
    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:
    Wykształcenie średnie (kierunek elektryczny)
    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki
    Świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1 kV
    Prawo jazdy kat. C/E
    Uprawnienia/kursy na obsługę: koparki, dźwigu, podnośnika, pilarki do drewna, pilarki do nawierzchni oraz hakowego, kierowania ruchem drogowym, spawacza

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych WN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych oraz usług zewnętrznych, przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy.
    Przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji, obsługa i eksploatacja sieci energetycznych WN.
    Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego ich przechowywania, czystości, korzystania zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac oraz przestrzeganie terminów ważności badań sprzętu i narzędzi.
    Utrzymywanie porządku na obsługiwanych obiektach energetycznych.
    Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac.
    Organizowanie pracy zespołu pracowników na zlecenie przełożonego.

    Dane do kontaktu:
    Krzysztof Bernacki - Kierownik Regionu WN - tel. 77 889 7480; 609 189 818;
    Joanna Jaźwa - tel. 571 665 236, Katarzyna Kowalczyk - tel. 516 110 140 / Wydział Personalny

Oferujemy:

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    Program wdrożeniowy
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka