Elektromonter sieci SN i nN

Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Oborniki Śląskie

Oferta ważna do:

2024-05-03

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OWR/9/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe (kierunek elektryczny)

    Świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV*

    Przepisy BHP i ochrony środowiska

    Zasady eksploatacji i budowy urządzeń i sieci elektroenergetycznych

    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek elektryczny)

    1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki na stanowisku elektromontera

    Świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1kV

    Uprawnienia do prac w technologii PPN

    Prawo jazdy kat. B, C, E,

    Inne uprawnienia/kursy na obsługę: koparki, dźwigu, podnośnika, pilarki do drewna, pilarki do nawierzchni oraz hakowego, kierowania ruchem drogowym, spawacza

    Znajomość oprogramowania ZMS poziom podstawowy

    *kwalifikacja wymagana po upływie max. 6 m-cy od zatrudnienia na stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji

    Likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych oraz usług zewnętrznych (w tym oświetlenia drogowego) zgodnie z poleceniami przełożonego przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy

    Przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji, obsługa i eksploatacja sieci energetycznych SN i nN

    Wykonywanie prac w technologii pod napięciem

    Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego przechowywania sprzętu i narzędzi, czystości narzędzi i sprzętu, wykorzystania narzędzi i sprzętu zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac

    Przestrzegania terminów ważności badań sprzętu i narzędzi

    Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac

    Telefon kontaktowy: +48 607223446 ; +48 571668287

Oferujemy:

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

    Program wdrożeniowy

    Prywatna opieka medyczna

    Ubezpieczenie na życie

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Karta Multisport

    Elastyczny czas pracy

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz zastrzegamy, że istnieje możliwość zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.