Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Kraków

Oferta ważna do:

2024-05-13

Spółka:

Usługi Grupa TAURON sp. z o.o.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

UGT/7/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe
    Czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    Wykształcenie średnie techniczne
    3 lata doświadczenia w zawodzie
    Czynne prawo jazdy kat B, C
    Umiejętność obsługi komputera diagnostycznego

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych
    Ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów
    Dokonywanie wymiany części, podzespołów, układów i innych w pojazdach
    Przeprowadzanie jazd próbnych w celu sprawdzenia sprawności naprawianych pojazdów
    Zabezpieczenie pojazdu na stanowisku naprawczym zgodnie z przepisami BHP i p.poż.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
    Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    Program wdrożeniowy
    Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e-learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne
    Przyjazne środowisko pracy