Praktyki letnie w TAURON Dystrybucja

Poziom stanowiska:

Staż/ Praktyka

Będzin, Trzebinia, Olkusz, Wolbrom, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie

Oferta ważna do:

2024-05-22

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Staż/praktyka

Nr referencyjny:

TD/OBD/17/2024

Wymagania:

  • Jesteś studentem/studentką kierunku elektrycznego lub technicznego , prawa i administracji, elektroenergetyki lub pokrewnego

    Możesz uczestniczyć w praktykach w lipcu lub w sierpniu

    Dbasz o dokładność danych i wysoką jakość swojej pracy

    Ambitnie podchodzisz do swoich zadań

    Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Excel, Word)

    Jesteś osobą z pozytywnym nastawieniem do ludzi i otwartością na rozwój

Zakres obowiązków:

  • Podczas praktyk poznasz pracę w wybranym obszarze naszej firmy (Serwis sieciowy,  Inwestycje i  rozwój sieci , Regulacje nieruchomości energetycznych, Automatyka, telemechanika i diagnostyka) i  sprawdzisz jak w praktyce wykorzystać to czego uczysz się na studiach.

Oferujemy:

  • Miesięczne (bezpłatne) praktyki

    Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych

    Pracę pod opieką doświadczonych specjalistów

    Szansę na wykorzystanie własnych pomysłów i rozwiązań w środowisku pracy

    Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i dostęp do platformy e-learningowej