Praktyki letnie w TAURON Dystrybucja Oddział w Wałbrzychu

Poziom stanowiska:

Staż/ Praktyka

Miejsce pracy:

Świdnica

Oferta ważna do:

2024-05-13

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Staż/praktyka

Nr referencyjny:

TD/OWB/PLPS/2024

Wymagania:

  • Jesteś studentem/studentką kierunku elektrycznego (elektroenergetyka,  elektrotechnika, energetyka)

    Możesz uczestniczyć w praktykach w lipcu

    Dbasz o dokładność danych i wysoką jakość swojej pracy

    Ambitnie podchodzisz do swoich zadań

    Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Excel, Word)

    Jesteś osobą z pozytywnym nastawieniem do ludzi i otwartością na rozwój

Zakres obowiązków:

  • Podczas praktyk poznasz pracę w obszarze serwisu sieciowego  i sprawdzisz jak w praktyce wykorzystać to czego uczysz się na studiach.

Oferujemy:

  • Miesięczne (bezpłatne) praktyki

    Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych

    Pracę pod opieką doświadczonych specjalistów

    Szansę na wykorzystanie własnych pomysłów i rozwiązań w środowisku pracy

    Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i dostęp do platformy e-learningowej