Praktyki letnie w TAURON Dystrybucja

Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Staż/ Praktyka

Miejsce pracy:

Kraków

Oferta ważna do:

2024-05-22

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Staż/praktyka

Nr referencyjny:

TD/CEN/WMR/2024

Wymagania:

  • Jesteś studentem/studentką kierunku zarządzanie, ekonomia, prawo, administracja, zarządzanie projektami, inżynieria i zarzadzanie procesami organizacji
    Możesz uczestniczyć w praktykach w lipcu lub w sierpniu
    Dbasz o dokładność danych i wysoką jakość swojej pracy
    Ambitnie podchodzisz do swoich zadań
    Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Excel, Word)
    Jesteś osobą z pozytywnym nastawieniem do ludzi i otwartością na rozwój

Zakres obowiązków:

  • Podczas praktyk poznasz pracę w wybranym obszarze naszej firmy (Zarządzanie projektami) i  sprawdzisz jak w praktyce wykorzystać to czego uczysz się na studiach.

Oferujemy:

  • Miesięczne (bezpłatne) praktyki
    Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych
    Pracę pod opieką doświadczonych specjalistów
    Szansę na wykorzystanie własnych pomysłów i rozwiązań w środowisku pracy
    Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i dostęp do platformy e-learningowej