Starszy specjalista ds. automatyki i telemechaniki

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Kraków, Tarnów, Będzin, Gliwice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Opole, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra

Oferta ważna do:

2024-05-23

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/CEN/3/2024

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej (EAZ) lub telemechaniki stacyjnej (TS)
    Znajomość zagadnień:
    zakłócenia sieci elektroenergetycznej
    technika zabezpieczeniowa
    regulacje prawne związane z EAZ i TS
    zasady wykonywania czynności eksploatacyjnych urządzeń EAZ i TS
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane
    Prawo jazdy kat. B
    Umiejętność sporządzania umów
    Świadectwo kwalifikacyjne D

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie założeń rozwoju w zakresie EAZ i TS oraz opracowywanie polityki w zakresie modernizacji oraz budowy obiektów energetycznych w zakresie EAZ i TS
    Udział w tworzeniu i we wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie EAZ i TS
    Identyfikowanie potrzeb, poszukiwanie i proponowanie usprawnień optymalizacji w zakresie funkcjonowania służb odpowiedzialnych za EAZ i TS
    Weryfikowanie i monitorowanie realizacji planów eksploatacji, remontowych oraz inwestycyjnych w zakresie EAZ i TS
    Weryfikowanie i monitorowanie realizacji rocznych planów zabiegów eksploatacyjnych w zakresie EAZ i TS
    Weryfikowanie stosowania standardów technicznych przy zamawianych urządzeniach i kryteriów standaryzacyjnych w przygotowywaniu i realizacji zadań inwestycyjnych i eksploatacyjnych w Spółce
    Weryfikowanie warunków przyłączenia podmiotów przyłączanych do sieci WN w zakresie EAZ i TS
    Udział w tworzeniu i aktualizacji standardów w zakresie rozwiązań EAZ i TS stosowanych w Spółce
    Udział w analizowaniu stanów awaryjnych w sieci WN
    Przygotowywanie analiz dla potrzeb opracowania budżetu Biura oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Premie kwartalne, premia roczna
    Ekwiwalent za energię elektryczną
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Nagroda jubileuszowa
    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do Karty Multisport
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych:specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna