Koordynator Centrum Zarządzania Nieruchomościami

Poziom stanowiska:

Koordynator

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Oferta ważna do:

2024-05-14

Spółka:

Usługi Grupa TAURON sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

UGT/9/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
    Minimum roczne doświadczenie w zakresie zarządzania pracownikami
    Doświadczenie i wiedza w zakresie administrowania/zarządzania nieruchomościami
    Znajomość zagadnień związanych z administrowaniem nieruchomościami
    Znajomość przepisów prawa budowlanego
    Umiejętność sporządzania kosztorysów i planowania budżetu
    Uprawnienia SEP do 1 kV
    Prawo jazdy kat.B
    Znajomość Microsoft Office, w szczególności programu Excel
    Współpraca z kontrahentem wewnątrz GT i kontrahentem zewnętrznym

    Mile widzialne

    Wykształcenie wyższe techniczne/budowlane
    Trzy lata doświadczenia w zakresie zarządzania zespołami
    Umiejętność sporządzania umów, umiejętność przygotowywania postępowania przetargowego
    Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem, ekonomią, finansami,  księgowością
    Obsługa programu Comarch OPTIMA
    Pięć lat doświadczenia w zakresie zarządzania zespołami
    Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy, nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem zadań przez podległych pracowników
    Administrowanie jednostek w podległym Centrum Zarządzania Nieruchomościami
    Przygotowywanie raportów, zestawień, wystawianie faktur
    Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
    Uczestniczenie w przygotowaniu i realizacja budżetu podległego zespołu
    Realizowanie zadań zawartych w umowach o świadczenie usług z podmiotami w Grupie TAURON i poza Grupą

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    Program wdrożeniowy
    Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e-learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne
    Przyjazne środowisko pracy