Specjalista ds. zaopatrzenia

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Wrocław

Oferta ważna do:

2024-05-07

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OWR/13/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie

    1 rok doświadczenia w obszarze logistyki

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe, kierunek logistyka

    2 lata doświadczenia w obszarze logistyki

    Prawo jazdy kat. B

    Znajomość programu SAP - Moduł MM

    Podstawowa znajomość programów Excel i Word

    Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie danych na potrzeby opracowania planu zamówień w Oddziale

    Udział w przygotowywaniu zakresu rzeczowego do postępowań o udzielenie zamówienia na dostawy i usługi

    Realizowanie zapotrzebowania na dostawy składanego przez komórkę organizacyjną

    Udział w realizowaniu postępowań na zakup materiałów i usług, zgodnie z posiadanymi pełnomocnictwami oraz dokonywanie zakupu operacyjnego w ramach zawartych umów

    Wprowadzanie do systemu danych związanych z ofertami i umowami z kontrahentami

    Udział w dokonywaniu odbioru przedmiotu umowy oraz ocenie dostawcy w zakresie zgodności realizowanej umowy z zapisami umownymi.

    Analizowanie kosztów w zakresie zakupów pod kątem możliwości optymalizacji

    Udział w pracach komisji inwentaryzacyjnej i likwidacyjnej składników majątku

    Udział w opracowaniu strategii zakupowych dla wyznaczonych kategorii zakupowych

    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

    Wykonywanie innych poleceń przełożonego, które dotyczą pracy

    Telefon kontaktowy: +48 607439699 ; +48 571668287

Oferujemy:

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

    Program wdrożeniowy

    Prywatna opieka medyczna

    Ubezpieczenie na życie

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Karta Multisport

    Elastyczny czas pracy

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz zastrzegamy, że istnieje możliwość zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.