Specjalista ds. obsługi klienta

Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Częstochowa

Oferta ważna do:

2024-05-07

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OCZ/10/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (kierunek techniczny, ekonomiczny)

    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze dystrybucji lub sprzedaży energii elektrycznej, obsługi klienta

    Wiedza z zakresu ustawy prawo energetyczne, rynku energii w Polsce, taryfy TD S.A.

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji,
    stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Wykształcenie wyższe (kierunek energetyczny)

    Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze dystrybucji lub sprzedaży energii elektrycznej, obsługi klienta

    Prawo jazdy kat. B

    Wiedza z rynku energii w Polsce w zakresie zmiany sprzedawcy

    Dane kontaktowe

    Robert Wiaderek - Kierownik Wydziału Sprzedaży - tel. 516-113-470

    Monika Dzianok - HR - tel. 572-991-625

Zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie klientów grup przyłączeniowych III,IV,V,VI w zakresie przygotowania umów
    o świadczenie usług dystrybucyjnych oraz weryfikowanie umów kompleksowych w zakresie dystrybucji
    Monitorowanie i aktualizacja danych klientów w systemach bilingowych
    Realizowanie zadań w zakresie zmiany sprzedawcy, w tym monitorowanie aktualności umów sprzedaży
    i przygotowywanie umów sprzedaży rezerwowej
    Opracowywanie korespondencji związanej ze sprzedażą usług dystrybucyjnych, w tym ze sprzedawcami
    Obsługiwanie wniosków na wstrzymanie i wznowienie dostaw energii elektrycznej w procesie windykacji należności klientów przyłączonych do sieci Oddziału
    Udział w opracowywaniu planów wprowadzania ograniczeń w dostawie i poborze energii elektrycznej oraz przygotowywanie danych niezbędnych do taryfowania
    Dostarczanie sprzedawcom danych technicznych niezbędnych do zawarcia umowy kompleksowej
    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Premie kwartalne, premia roczna
    Ekwiwalent za energię elektryczną
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Nagroda jubileuszowa
    Równoważny czas pracy - w piątki pracujemy 6 godzin
    Możliwość pracy hybrydowej
    Parking firmowy
    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Karta Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.