Elektromonter diagnostyki sieci

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Częstochowa

Oferta ważna do:

2024-05-07

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OCZ/11/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe (kierunek elektryczny)
    Świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1 kV
    Prawo jazdy kat. B
    Wiedza z zakresu przepisów BHP i ochrony środowiska
    Wiedza z zakresu zasad eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych
    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane
    Wykształcenie średnie (kierunek  elektryczny)
    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki
    Prawo jazdy kat. C, CE
    Znajomość oprogramowania ZPB, ZMS poziom podstawowy

    Dane kontaktowe
    Rafał Stich  - Kierownik Działu Diagnostyki - tel. 516-113-672
    Monika Dzianok - HR - tel. 572-991-625

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac związanych z diagnostyką kabli elektroenergetycznych SN i nN, profilaktycznych, odbiorczych i lokalizacji uszkodzeń zgodnie z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy
    Wykonywanie badań laboratoryjnych oraz profilaktycznych i awaryjnych urządzeń elektroenergetycznych
    Prowadzenie badań urządzeń elektroenergetycznych w zakresie pomiarów termowizyjnych
    Prowadzenie pomiarów ochrony przeciwporażeniowej dla sieci i urządzeń elektroenergetycznych WN, SN i nN
    Wykonywanie napraw, przeglądów maszyn i urządzeń elektroenergetycznych
    Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego ich przechowywania, czystości, korzystania zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac oraz przestrzeganie terminów ważności badań sprzętu i narzędzi
    Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac
    Organizowanie pracy zespołu pracowników na zlecenie przełożonego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Premie kwartalne, premia roczna
    Ekwiwalent za energię elektryczną
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Nagroda jubileuszowa
    Bony na posiłki profilaktyczne
    Płatne dyżury
    Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych - 100%
    Parking firmowy
    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika
    Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje (np. UDT, prawo jazdy C, CE, PPN)
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne  i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Karta Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.