Elektromonter Sieci SN i nN

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Polkowice

Oferta ważna do:

2024-05-23

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OLG/9/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe (kierunek elektryczny)
    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Wykształcenie średnie (kierunek elektryczny)
    świadectwo kwalifikacyjne E
    prawo jazdy kat. B
    uprawnienia do prac w technologii PPN
    uprawnienia/kursy na obsługę: koparki, dźwigu, podnośnika, pilarki do drewna, pilarki do nawierzchni oraz hakowego, kierowania ruchem drogowym, spawacza

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych oraz usług zewnętrznych, przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy.
    Przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji, obsługa i eksploatacja sieci energetycznych SN i nN.
    Wykonywanie prac w technologii pod napięciem.
    Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego ich przechowywania, czystości, korzystania zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac oraz przestrzeganie terminów ważności badań sprzętu i narzędzi

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Premie kwartalne, premia roczna
    Ekwiwalent za energię elektryczną
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Nagroda jubileuszowa
    Bony na posiłki profilaktyczne
    Płatne dyżury
    Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych - 100%
    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe im.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe (np. UDT, prawo jazdy kat. C, CE, PPN)
    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.