Młodszy dyspozytor ruchu sieci SN i nN

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Oferta ważna do:

2024-05-25

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OBB/3/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, kierunek techniczny, elektryczny lub elektroenergetyczny

    Świadectwo kwalifikacyjne D

    Prawo jazdy kategorii B

    Wiedza z zakresu prawa energetycznego wraz z rozporządzeniami wykonawczymi, kodeksów sieciowych oraz zasad funkcjonowania Krajowego Systemu Elektroenergetycznego

    Znajomość podstaw elektrotechniki

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe, kierunek elektryczny lub pokrewny

    1 rok doświadczenia w obszarze eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych

    Wiedza z zakresu procesów technicznych związanych z wytwarzaniem, przesyłaniem i przetwarzaniem energii elektrycznej oraz współpracy jednostek wytwórczych z siecią

    Podstawowa znajomość systemów SCADA oraz systemów klasy GIS

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie pod nadzorem Dyspozytora ruchu sieci SN i nN zadań związanych z kierowaniem pracą sieci SN i nN zgodnie z obowiązującymi przepisami i podziałem kompetencji operatywnych

    Pełnienie funkcji koordynującego przy pracach na urządzeniach elektroenergetycznych zgodnie z Instrukcją Organizacji Bezpiecznej Pracy

    Prowadzenie wymaganej dokumentacji ruchowej

    Koordynowanie pracy jednostek wytwórczych przyłączonych do sieci dystrybucyjnej SN i nN

    Prowadzenie prac związanych z usuwaniem awarii i zakłóceń występujących w sieci dystrybucyjnej SN i nN

    Monitorowanie pracy urządzeń w powierzonym obszarze, w razie potrzeby wprowadzanie zmian w układzie pracy sieci

    Monitorowanie pracy urządzeń łączności, telemechaniki oraz rejestracji danych wykorzystywanych do kierowania ruchem sieci elektroenergetycznej

    Współpraca z organami administracji publicznej i użytkownikami systemu przy likwidacji zagrożeń i awarii oraz w warunkach awarii masowych

    Wprowadzanie ograniczeń awaryjnych lub w dostawach energii elektrycznej

    Wprowadzanie danych z zaistniałych zdarzeń oraz przekazywanie informacji technicznych w systemach informatycznych, dotyczących zgłoszeń klientów oraz zakłóceń i awarii w sieci

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Premie kwartalne, premia roczna

    Nagroda jubileuszowa

    Ekwiwalent za energię elektryczną

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika

    Prywatna opieka medyczna

    Ubezpieczenie na życie

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Karta Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.  Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.