Specjalista ds. planowania rozwoju sieci

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Jelenia Góra

Oferta ważna do:

2024-05-25

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OJG/03/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (kierunek techniczny)

    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki

    Znajomość funkcjonowania systemu elektroenergetycznego

    Znajomość kodeksów sieciowych i regulacji prawnych dotyczących funkcjonowania sieci SN i nN

    Znajomość prawa energetycznego

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny)

    Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze elektroenergetyki

    Świadectwo kwalifikacyjne D

    Prawo jazdy kat. B

    Znajomość oprogramowania ZMS, OeS, AUTOCAD

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu tematycznych i obszarowych koncepcji rozwoju sieci

    Analizowanie i weryfikowanie koncepcji rozwoju sieci oraz ekspertyz wpływu przyłączanych urządzeń, instalacji lub sieci na system elektroenergetyczny

    Udział w określaniu warunków technicznych przebudowy sieci SN i nN

    Udział w określaniu warunków przyłączenia do sieci SN oraz wytwórców do sieci nN

    Analizowanie wytycznych projektowych w zakresie zgodności z koncepcjami rozwoju oraz warunkami przyłączenia, a także udział w opracowywaniu wytycznych projektowych dla sieci SN i nN

    Opracowywanie dokumentów niezbędnych do wykonania ekspertyz wpływu przyłączanych urządzeń, instalacji lub sieci na system elektroenergetyczny

    Udział w przygotowywaniu i weryfikowanie zadań do planów inwestycyjnych i Planu Rozwoju w Oddziale, w tym prowadzenie bazy danych

    Monitorowanie i analizowanie wskaźników efektywnościowych i jakościowych dotyczących planowania i rozwoju sieci SN i nN, w tym przyłączeń, oraz prowadzenie sprawozdawczości w tym zakresie

    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Premie kwartalne, premia roczna

    Ekwiwalent za energię elektryczną

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Nagroda jubileuszowa

    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe

    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny

    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Dofinansowanie do okularów

    Benefity mogą się różnić w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.