Młodszy Dyspozytor Ruchu Sieci SN i nN

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Kraków

Oferta ważna do:

2024-05-29

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OKR/11/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek techniczny, elektryczny lub elektroenergetyczny)
    Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym związanym z pracą urządzeń elektroenergetycznych
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenia się

    Mile widziane

    Wykształcenie wyższe (kierunek techniczny)
    Świadectwo kwalifikacyjne D, E
    Upoważnienie do wykonywania czynności łączeniowych

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy urządzeń elektroenergetycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i podziałem
    kompetencji operatywnych.
    Pełnienie funkcji koordynującego przy pracach na urządzeniach elektroenergetycznych przy zachowaniu
    bezpiecznych warunków pracy.
    Koordynacja pracy jednostek wytwórczych przyłączonych do sieci dystrybucyjnej SN i nN.
    Koordynacja działań przy likwidacji awarii i zakłóceń występujących w sieci dystrybucyjnej.
    Przydzielanie zadań do realizacji dla zespołów pogotowia energetycznego.
    Monitorowanie pracy urządzeń w powierzonym obszarze, w razie potrzeby wprowadzanie zmian w układzie pracy sieci.
    Wprowadzanie danych z zaistniałych zdarzeń do systemów informatycznych. Wspomaganie obsługi klientów poprzez przekazywanie informacji technicznych w systemach informatycznych, dotyczących zgłoszeń klientów oraz zakłóceń/awarii w sieci.
    Współpraca z organami administracji publicznej i użytkownikami systemu przy likwidacji zagrożeń i awarii oraz w warunkach awarii masowych. Wprowadzanie ograniczeń awaryjnych lub w dostawach energii elektrycznej.
    Monitorowanie pracy urządzeń łączności, telemechaniki oraz rejestracji danych wykorzystywanych do kierowania ruchem sieci elektroenergetycznej.

Oferujemy:

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    Program wdrożeniowy
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka