Specjalista ds. układów pomiarowo-rozliczeniowych

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Jelenia Góra lub Lubań

Oferta ważna do:

2024-05-30

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OJG/05/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, kierunek techniczny

    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze pomiarów energii elektrycznej

    Wiedza z zakresu pomiarów energii elektrycznej

    Podstawowa znajomość  systemu gospodarki aparaturą pomiarową

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe, kierunek techniczny

    Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze pomiarów energii elektrycznej

    Świadectwo kwalifikacyjne D

    Prawo jazdy kat. B

    Średniozaawansowana znajomość systemów gospodarki aparaturą pomiarową

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowaniu i aktualizacji standardów dla układów pomiarowych, obsługi technicznej oraz parametryzacji aparatury pomiarowej

    Udział w testowaniu oraz wdrażaniu nowych technologii, systemów obsługi technicznej w zakresie układów pomiarowych

    Dostarczanie danych wsadowych do planu inwestycyjnego w zakresie układów pomiarowych

    Opracowywanie planów wymian legalizacyjnych i prac eksploatacyjnych w układach pomiarowych

    Rozpatrywanie reklamacji układów pomiarowych, w tym przygotowywanie korekt danych pomiarowych

    Weryfikowanie poprawności i zgodności danych technicznych w systemach obsługi technicznej

    Prowadzenie ewidencji majątkowej oraz rozliczanie na majątek nowej aparatury pomiarowej

    Udział w odbiorach i sprawdzeniach technicznych układów pomiarowych

    Sprawdzanie dokumentacji technicznej w zakresie budowy nowych i modernizacji istniejących układów pomiarowych oraz sporządzanie uzgodnień

    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Premie kwartalne, premia roczna

    Ekwiwalent za energię elektryczną

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Nagroda jubileuszowa

    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe

    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny

    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Dofinansowanie do okularów

    Benefity mogą się różnić w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.