Młodszy dyspozytor ruchu sieci SN i nN

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Oferta ważna do:

2024-05-30

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OGL/10/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, elektryczne bądź elektroenergetyczne

    Świadectwo kwalifikacyjne D
    Prawo jazdy kat. B

    Znajomość prawa energetycznego wraz z rozporządzeniami wykonawczymi

    Wiedza z zakresu kodeksów sieciowych oraz zasad funkcjonowania Krajowego Systemu Elektroenergetycznego

    Znajomość podstaw elektrotechniki

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do
    osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Wykształcenie wyższe elektryczne lub pokrewne

    Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych

    Znajomość procesów technicznych związanych z wytwarzaniem, przesyłaniem i przetwarzaniem energii elektrycznej oraz współpracy jednostek wytwórczych z siecią

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie pod nadzorem Dyspozytora ruchu sieci SN i nN zadań związanych z kierowaniem pracą sieci SN i nN zgodnie z obowiązującymi przepisami i podziałem kompetencji operatywnych

    Pełnienie funkcji koordynującego przy pracach na urządzeniach elektroenergetycznych zgodnie z Instrukcją Organizacji Bezpiecznej Pracy

    Prowadzenie wymaganej dokumentacji ruchowej

    Koordynowanie pracy jednostek wytwórczych przyłączonych do sieci dystrybucyjnej SN i nN

    Prowadzenie prac związanych z usuwaniem awarii i zakłóceń występujących w sieci dystrybucyjnej SN i nN

    Monitorowanie pracy urządzeń w powierzonym obszarze, w razie potrzeby wprowadzanie zmian w układzie pracy sieci

    Monitorowanie pracy urządzeń łączności, telemechaniki oraz rejestracji danych wykorzystywanych do kierowania ruchem sieci elektroenergetycznej

    Współpraca z organami administracji publicznej i użytkownikami systemu przy likwidacji zagrożeń i awarii oraz w warunkach awarii masowych

    Wprowadzanie ograniczeń awaryjnych lub w dostawach energii elektrycznej

    Wprowadzanie danych z zaistniałych zdarzeń oraz przekazywanie informacji technicznych w systemach informatycznych, dotyczących zgłoszeń klientów oraz zakłóceń i awarii w sieci

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Premie kwartalne, premia roczna

    Ekwiwalent za energię elektryczną

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Nagroda jubileuszowa

    Płatne dyżury

    Dodatkowy dzień wolny za pracę w ruchu ciągłym - do 12 dni w roku

    Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych - 100%

    Parking firmowy

    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny

    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)

    Dofinansowanie do okularów

    Dofinansowanie do Karty Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.