Starszy specjalista ds. realizacji inwestycji

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-06-05

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OGL/13/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

    Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze elektroenergetyki

    Świadectwo kwalifikacyjne D

    Znajomość prawa budowlanego oraz wewnętrznych regulacji związanych z przygotowaniem i realizacją przedsięwzięć inwestycyjnych

    Znajomość oprogramowania ZMS w zakresie modułu inwestycyjnego
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym bądź budowlanym

    Minimum 5 lata doświadczenia zawodowego w obszarze elektroenergetyki

    Prawo jazdy kat. B

    Znajomość prawa budowlanego wraz z aktami wykonawczymi, wewnętrznych regulacji związanych z przygotowaniem, realizacją i rozliczeniem przedsięwzięć inwestycyjnych

    Znajomość oprogramowania ZMS w zakresie modułu planowania inwestycji, dziennika odbiorów, eksploatacji oraz systemu SAP Classic

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zadań inwestycyjnych zgodnie z metodologią zarządzania projektami przyjętą w Spółce Koordynowanie przebiegu opracowywania dokumentacji projektowej, realizacji robót ogólno-budowlanych oraz rozliczeń przydzielonych zadań inwestycyjnych, w tym przygotowania danych i dokumentów do rozliczenia

    Udział w ustalaniu harmonogramów wyłączeń i koordynacji prac w zakresie prowadzonych inwestycji

    Opiniowanie wytycznych projektowych na realizację zadań i projektów inwestycyjnych

    Udział w opracowywaniu, aktualizacji i sprawozdawczości z wykonania planu inwestycyjnego i planu rozwoju w Oddziale

    Inicjowanie i udział w procesie zakupowym związanym z wyborem wykonawców zadań inwestycyjnych lub zapewnieniem usług wspierających, w tym udział w opracowywaniu SIWZ

    Monitorowanie poprawności prowadzenia dokumentów projektowych w systemie informatycznym oraz archiwizowanie dokumentacji prowadzonych projektów

    Rozpatrywanie spraw związanych z reklamacjami z rynku zewnętrznego dotyczącymi realizacji inwestycji, w tym wyceną i wypłatą odszkodowań za szkody powstałe w wyniku realizacji inwestycji

    Zapewnienie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego w zakresie obowiązków inwestora przed organami nadzoru budowlanego

    Przygotowywanie analiz dla potrzeb opracowania budżetu Wydziału oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Premie kwartalne, premia roczna

    Ekwiwalent za energię elektryczną

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Nagroda jubileuszowa

    Równoważny czas pracy - w piątki pracujemy 6 godzin

    Możliwość pracy hybrydowej

    Parking firmowy

    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny

    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)

    Dofinansowanie do okularów

    Dofinansowanie do Karty Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.