Specjalista ds. Budowlanych

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Jelenia Góra

Oferta ważna do:

2024-06-05

Spółka:

TAURON Ekoenergia sp. z o.o.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TEE/R/2024/8

Wymagania:

    • Wykształcenie średnie, kierunek budownictwo, inżynieria środowiska
    • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
    • Ogólna wiedza z dziedziny budownictwa
    • Znajomość przepisów prawnych branżowych
    • Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Chęć poszerzania wiedzy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość MS Office (Word, Excel)

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe, kierunek - budownictwo ogólne, hydrotechnika, inżynieria środowiska, gospodarka wodna
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej
    • Wiedza specjalistyczna z dziedziny hydrotechniki, inżynierii środowiska i prawa wodnego
    • Znajomość zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii

Zakres obowiązków:

    • Uczestnictwo w bieżącym nadzorowaniu stanu technicznego i bezpieczeństwa obiektów budowlanych elektrowni wodnych: budynków, zapór, jazów, dróg, mostów i innych budowli wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zabudowanymi systemami kontrolno-pomiarowymi - analiza raportów z kontroli, opracowań, wskazanie zadań do planów
    • Bieżąca analiza potrzeb remontowych i eksploatacyjnych w zakresie majątku elektrowni wodnych - identyfikowanie zadań oraz dodawanie do planów i prognozowanie
    • Udział w realizacji zaleceń wynikających z cyklicznych kontroli BHP i PPOŻ
    • Udział w ocenie dokumentacji projektowej przeznaczonej do realizacji w zakresie poprawności rozwiązań technicznych i zgodności z obowiązującymi przepisami
    • Przygotowywanie opisów przedmiotu zamówienia (obmiary, zakres robót), dokumentacji przetargowej i formalno-prawnej dla realizacji zadań, w tym udział w procesie badania rynku, wizjach lokalnych i komisjach przetargowych
    • Udział w sprawowaniu nadzoru technicznego nad realizacją zadań budowlanych, włącznie z procesem odbioru robót i rozliczania zadań
    • Zabezpieczenie dokumentacji w zakresie prowadzonych i zakończonych prac z przekazaniem do archiwizacji
    • Wsparcie techniczne dla innych komórek

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku
    Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem
    Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych
    Możliwość rozwoju zawodowego