Kierownik/ Kierowniczka Sekcji Monitoringu Bezpieczeństwa IT (SOC)

Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko kierownicze

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-05-04

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2024/03/1

Wymagania:

  • Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracującym w trybie ciągłym 24/7/365)
    • Wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa, wektorów ataku, funkcjonowania Security Operations Center (SOC) oraz wykorzystania narzędzi klasy SIEM i SOAR
    • Wiedzy z zakresu architektury systemów informatycznych, systemów zabezpieczeń oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji
    • Znajomości technologii sieciowych (w szczególności LAN, TCP/IP) i technologii bezpieczeństwa IT: Firewall, IPS/IDS, APT, VPN, SIEM, WAF, DLP, PIM, PSM
    • Znajomości ITIL oraz zagadnień związanych z działaniem modelu ICT
    • Znajomości ustawy KSC oraz dyrektywy NIS/NIS2
    • Doświadczenia w zarządzaniu procesowym
    • Umiejętności podejmowania decyzji oraz współpracy w zmiennym środowisku biznesowym
    • Komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej (także pod presją czasu)
    • Znajomości j. angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację oraz zapoznawanie się z materiałami w języku angielskim

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Zapewnienie bezpiecznego, efektywnego funkcjonowania Sekcji Monitoringu Bezpieczeństwa IT w Grupie TAURON pracującego w trybie ciągłym 24/7/365
    • Zarządzanie zespołem specjalistów
    • Modelowanie i nadzór nad procesami realizowanymi przez Sekcję
    • Inicjowanie i koordynowanie wdrożenia zmian w procesach
    • Współpraca z pozostałymi obszarami IT w spółce oraz obszarem Bezpieczeństwa IT w Grupie TAURON
    • Zapewnienie usług monitoringu bezpieczeństwa infrastruktury GT na najwyższym poziomie (utrzymanie ciągłej zdolności operacyjnej)

Oferujemy:

  • Nasze benefity i mocne strony

    • Możliwość współpracy z osobami o różnym poziomie wiedzy i doświadczenia​​
    • Udział w projektach IT na rzecz całej Grupy TAURON
    • Praca w firmie przyjaznej różnym pokoleniom i nagrodzonej tytułem Friendly Workplace 2022 oraz Dream Employer 2024​
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony) na stanowisku Kierownika Sekcji Monitoringu Bezpieczeństwa IT
    • Dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna oraz premie kwartalne​​
    Możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
    Darmowy parking przy biurze w Katowicach (ul. Lwowska)
    • Prywatna opieka medyczna w Enel-Med (pakiet obejmujący nielimitowany dostęp do lekarzy wielu specjalizacji) ​
    • Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego Helping Hand (możliwość 3 bezpłatnych konsultacji rocznie)​
    • Dofinansowanie do karty MultiSport​
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU
    • Pracowniczy Program Emerytalny​
    • Taryfa pracownicza - pomniejszenie rachunków za energię elektryczną w limicie 3000 kWh rocznie​
    • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. zapomogi, pożyczki na preferencyjnych zasadach etc.)​
    • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku (również dla dzieci pracowników)​
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka​
    • Akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON (m.in. Szlachetna Paczka, charytatywny Bieg Firmowy etc.)​
    • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie​
    • Dostęp do platformy e-learning (możliwość realizacji szkoleń w dowolnym miejscu i czasie)​

    Zapuść u nas korzenie i dołącz do TAURON Obsługa Klienta!