Kierownik/ Kierowniczka Sekcji Realizacji Zmian IT (Projekty IT)

Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko kierownicze

Miejsce pracy:

Wrocław, Katowice

Oferta ważna do:

2024-05-05

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2024/00006

Wymagania:

  • Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym, w biurze zarządzania projektami (PMO)
    • Doświadczenia w zarządzaniu dużym, rozproszonym zespołem PM-ów
    • Znajomości i rozumienia roli PM w projekcie
    • Umiejętności szybkiego reagowania i szukania rozwiązywań
    • Zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności utrzymywania relacji z klientami
    • Doświadczenia w realizacji lub nadzorowaniu projektów wysokobudżetowych
    • Znajomości narzędzi do zarządzania projektami i portfelami: systemy klasy PPM i SPM; JIRA
    • Umiejętności szybkiego diagnozowania opłacalności i ryzyk w prowadzonych projektach
    • Czynnego prawa jazdy kat. B i gotowości do podróży służbowych

    Miło, jeśli posiadasz:

    • Znajomość branży energetycznej
    • Certyfikat PRINCE2® Practitioner lub PMI - PMP

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Zarządzanie zespołem PM-ów realizujących projekty z obszaru zmian IT
    • Organizacja, koordynacja i monitorowanie bieżących prac zespołów
    • Wsparcie współpracowników w opracowaniu głównych założeń biznesowych do zawieranych zamówień i umów z podwykonawcami
    • Prowadzenie analiz i identyfikacja obszarów do optymalizacji w zakresie: pracy zespołu i przebiegu procesów
    • Analiza potrzeb, negocjacje i współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
    • Kontrola budżetów, harmonogramów i bieżące monitorowanie ryzyk związanych z pracami projektowymi

Oferujemy:

  • Nasze benefity i mocne strony:

    • Możliwość współpracy z osobami o różnym poziomie wiedzy i doświadczenia
    • Udział w projektach IT na rzecz całej Grupy TAURON
    • Praca w firmie przyjaznej różnym pokoleniom i nagrodzonej tytułem Friendly Workplace 2022 oraz Dream Employer 2024
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony) na stanowisku Kierownika Sekcji Realizacji Zmian IT
    • Dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna oraz premie kwartalne
    • Elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
    • Prywatna opieka medyczna w Enel-Med (pakiet obejmujący nielimitowany dostęp do lekarzy wielu specjalizacji)
    • Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego Helping Hand (możliwość 3 bezpłatnych konsultacji rocznie)
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Taryfa pracownicza - pomniejszenie rachunków za energię elektryczną w limicie 3000 kWh rocznie
    • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. zapomogi, pożyczki na preferencyjnych zasadach etc.)
    • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku (również dla dzieci pracowników)
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    • Akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON (m.in. Szlachetna Paczka, charytatywny Bieg Firmowy etc.)
    • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
    • Dostęp do platformy e-learning (możliwość realizacji szkoleń w dowolnym miejscu i czasie)

    Zapuść u nas korzenie i dołącz do TAURON Obsługa Klienta!