Kierownik/ Kierowniczka Sekcji Sieci Aktywnych

Poziom stanowiska:

Stanowisko kierownicze

Miejsce pracy:

Wrocław, Katowice, Opole

Oferta ważna do:

2024-05-05

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2024/03/11

Wymagania:

  • Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Doświadczenia w realizacji zadań z zakresu utrzymania i budowy sieci Ethernet/MPLS/IP
    • Doświadczenia w planowaniu, rozbudowie i administrowaniu sieciami klasy operatorskiej IP, DC
    • Umiejętności organizacji prac zespołu współpracowników
    • Znajomości zagadnień sieci warstwy 2 i 3
    • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów sieciowych oraz znajomości rozwiązań sieci szkieletowych i DC
    • Umiejętności zarządzania przełącznikami Ethernet oraz routerami IP
    • Znajomości protokołów routingu dynamicznego (OSPF, BGP)
    • Znajomości technologii sieciowych MPLS (L3VPN, L2VPN, LDP)
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Miło, jeśli posiadasz:

    • Doświadczenie w realizacji zadań inżyniera sieci telekomunikacyjnej w technologii Ethernet/MPLS/IP
    • Doświadczenie w planowaniu, rozbudowie i administrowaniu sieciami klasy operatorskiej IP, DC
    • Wiedzę z zakresu gwarancji jakości świadczenia usług QoS
    • Doświadczenie w obsłudze systemów operacyjnych Linux/Unix
    • Znajomość zagadnień środowiska wirtualizacji systemów operacyjnych i sieci
    • Znajomość technologii CWDM/DWDM
    • Wiedzę z zakresu CCNP (Routing & Switching)
    • Doświadczenie w administrowaniu siecią agregacyjną, szkieletową oraz DC w technologii Ethernet, IP i IP/MPLS

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Zarządzanie i rozwijanie zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie infrastruktury aktywnej
    • Zapewnienie wysokiej dostępności i niezawodności usług
    • Współpraca z innymi działami oraz dostawcami zewnętrznymi w celu ciągłego doskonalenia usług
    • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z obszaru sieci
    • Zarządzanie i utrzymanie systemów związanych z działaniem infrastruktury sieciowej
    • Planowanie oraz nadzór nad rozwojem infrastruktury sieciowej
    • Realizacja cyklicznych działań utrzymaniowych

Oferujemy:

  • Nasze benefity i mocne strony:

    • Możliwość współpracy z osobami o różnym poziomie wiedzy i doświadczenia​​
    • Udział w projektach IT na rzecz całej Grupy TAURON
    • Praca w firmie przyjaznej różnym pokoleniom i nagrodzonej tytułem Friendly Workplace 2022 oraz Dream Employer 2024​
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony) na stanowisku Kierownika Sekcji Sieci Aktywnych​
    • Dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna oraz premie kwartalne​​
    • Elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
    • Możliwość pracy w wybranej lokalizacji: Wrocław (ul. Powstańców Śląskich), Katowice (ul. Lwowska), Opole (ul. Konopnickiej)

    • Prywatna opieka medyczna w Enel-Med (pakiet obejmujący nielimitowany dostęp do lekarzy wielu specjalizacji) ​
    • Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego Helping Hand (możliwość 3 bezpłatnych konsultacji rocznie)​
    • Dofinansowanie do karty MultiSport​
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU
    • Pracowniczy Program Emerytalny​
    • Taryfa pracownicza - pomniejszenie rachunków za energię elektryczną w limicie 3000 kWh rocznie​
    • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. zapomogi, pożyczki na preferencyjnych zasadach etc.)​
    • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku (również dla dzieci pracowników)​
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka​
    • Akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON (m.in. Szlachetna Paczka, charytatywny Bieg Firmowy etc.)​
    • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie​
    • Dostęp do platformy e-learning (możliwość realizacji szkoleń w dowolnym miejscu i czasie)​

    Zapuść u nas korzenie i dołącz do TAURON Obsługa Klienta!