Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Jaworzno

Oferta ważna do:

2024-05-08

Spółka:

TAURON Serwis sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

34/04/2024

Wymagania:

    • Wykształcenie zasadnicze zawodowe.
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
    • Świadectwo kwalifikacyjne E grupa 2 pkt. 1,2,3,4,5,6,7,8,10.
    • Wiedza w zakresie znajomości układu technologicznego elektrowni, ogólnej znajomości budowy serwisowanych urządzeń, znajomości technologii naprawy serwisowanych urządzeń elektrycznych.
    • Znajomość z zakresu budowy i naprawy urządzeń elektrycznych.
    • Wiedza techniczna z zakresu energetyki zawodowej.
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
    • Znajomość przepisów i zasad BHP i p.poż.
    • Podstawowa znajomość przepisów o UDT.
    • Dobra organizacja pracy.
    • Umiejętność ustalania priorytetów.

    Mile widziane

    • Wykształcenie średnie techniczne.
    • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Energetyce.
    • Świadectwo kwalifikacyjne D i E grupa 2 pkt. 1,2,3,4,5,6,7,8,10.

Zakres obowiązków:

    • Nadzorowanie prac zespołów przydzielonych na czas realizacji zadań w zakresie prac serwisowych, konserwacyjnych i/lub spawalniczych na urządzeniach pomocniczych i wytwórczych energii elektrycznej (zespołów młynowych wraz z instalacją odpirytowania bloku 910).
    • Organizowanie i koordynowanie prac serwisowych, eksploatacyjnych, remontowych i awaryjnych zgodnie z zakresem podpisanych umów z zachowaniem norm standardów jakości.
    • Udział w procesie planowania, rozliczania i analizy prac serwisowych, remontowych, awaryjnych, eksploatacyjnych.
    • Nadzorowanie prac podlegających odbiorom UDT.
    • Identyfikowanie zagrożeń środowiska pracy i czynna prewencja w tym zakresie.
    • Wsparcie w procesie realizacji zakupów materiałów i usług.

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
    • Możliwość korzystania z benefitów obejmujących: kartę Multisport, ekwiwalent za energię elektryczną, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej MEDICOVER.
    • Możliwość pracy w Spółce, która wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.