Koordynator Zespołu ds. zmiany sprzedawcy

Poziom stanowiska:

Koordynator

Miejsce pracy:

Kraków, Wrocław, Gliwice

Oferta ważna do:

2024-05-08

Spółka:

TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TS/2024/04/01

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
    Min. 5 lata doświadczenia zawodowego
    Min. rok doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    Znajomość zagadnień ustawy Prawo zamówień publicznych oraz ustawy Prawo Energetyczne
    Znajomość specyfiki branży elektroenergetycznej
    Doświadczenie we współpracy ze strukturami sprzedaży i obsługi Klienta
    Biegła znajomość pakietu MS Office
    Duża samodzielność w realizacji zadań
    Umiejętność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy
    Odpowiedzialność i terminowość
    Prawo jazdy kategorii 'B'

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i nadzór nad całością zadań realizowanych przez zespół.
    Koordynowanie działań związanych z analizą zapisów specyfikacji przetargowych (SIWZ), współpracą z obszarem sprzedaży oraz pracami związanymi z przygotowaniem umów po wygranym postępowaniu przetargowym.
    Analiza oraz wprowadzanie danych niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia procesu zmiany sprzedawcy.
    Pozyskiwanie danych z systemów bilingowych.
    Generowanie i weryfikacja raportów z obszaru działania zespołu.
    Sporządzanie dokumentacji i sprawozdań oraz prowadzenie rejestrów w ramach prowadzonych działań.
    Koordynowanie procesu zabezpieczenia, przechowywania i archiwizowania dokumentów stanowiących dokumentację działalności i zdarzeń gospodarczych realizowanych przez Biuro.

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do wypoczynku i zajęć sportowych
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Program emerytalny
    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne