Magdalena Kulczyna

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Bankowości i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz studiów podyplomowych z dziedziny zarządzania i prognozowania w przedsiębiorstwie na tej samej uczelni.

Od 2000 roku związana z branżą energetyczną. W Vattenfall Sales Poland sp. z o.o. pracowała jako Dyrektor ds. Finansów i Controllingu. W TAURON Sprzedaż od 2012 roku na stanowiskach: Dyrektor ds. Rozwoju i Analiz Zarządczych, Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży – Rynek Masowy, Dyrektor ds. Zarzadzania Produktami – Rynek Biznesowy oraz Kierownik Biura Produktów Podstawowych i Analiz – Rynek Masowy. Od 2024 roku wiceprezes zarządu w spółkach TAURON Sprzedaż i TAURON Sprzedaż GZE.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem procesami produktowymi i posprzedażowymi oraz narzędziami sprzedażowymi. Współtworzyła i realizowała strategie marketingowe i komunikacyjne oraz brała udział w licznych projektach R&D. Posiada doświadczenie w obszarach finansów, controllingu, analiz rynkowych oraz zarządzania ryzykiem.