Laboratoria TAURONA. Miejsce, Ludzie, Nauka.

Laboratoria TAURONA to program społeczny, w ramach którego
zakładamy w klasach patronackich Grupy TAURON
nowoczesne pracownie do nauki przedmiotów technicznych.

Celem inicjatywy jest zapewnienie uczniom i nauczycielom lepszego dostępu do technologii, wzmocnienie ich kompetencji i stworzenie przestrzeni wspólnych działań. 
Projekt adresujemy przede wszystkim do młodzieży, ale również do nauczycieli, na których spoczywa trud przekazania im wiedzy.

W ramach prowadzonej konsekwentnie polityki społecznej odpowiedzialności biznesu, zależy nam, by dzieci z zainteresowaniem odkrywały świat, który je otacza, a nauczyciele mieli dostęp do sprawdzonych materiałów i pomocy dydaktycznych, dzięki którym mogą prowadzić nowoczesne zajęcia, uczyć i inspirować.

Znamy dwie szkoły, które jako pierwsze dołączą do projektu!

Już od września uczniowie Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych oraz Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych w Gliwicach, będą uczyć się w Laboratoriach TAURONA

Już w tym roku, pierwsze dwie placówki przystąpią do programu, a co z tym związane, otrzymają środki na kompleksowe wyposażenie klasopracowni do nauki przedmiotów ścisłych. W efekcie, dołączą do grona szkół, w których młodzież uczy się trudnych przedmiotów w zupełnie nowy i przyjemny sposób.  

Znajdź szkoły patronackie Grupy TAURON

Próba ustalenia lokalizacji nie powiodła się. Spróbuj wyszukać najbliższy POK.

Wyszukiwanie POK nie powiodło się. Spróbuj zmodyfikować podany adres.

W polu adresowym podaj co najmniej 3 znaki.

Wybierz województwo lub wpisz adres, by wyszukać.