Ostrzeżenie

Informacja o zużyciu prądu: swoje zużycie sprawdzisz w serwisie Mój TAURON. Zaloguj się i wejdź w zakładkę "Faktury i płatności", a następnie wybierz "Faktury archiwalne". Pobierz fakturę za wybrany okres, znajdziesz w niej informację o zużyciu prądu. Zużycie sprawdzisz też w aplikacji mobilnej Mój TAURON w zakładce "Faktury".

Dowiedz się więcej

Bezpieczniki TAURONA

Kampania edukacyjno-informacyjna skierowana do różnych grup odbiorców – dzieci i młodzieży, osób dorosłych, seniorów oraz firm remontowo-budowlanych.

Czym są bezpieczniki TAURONA?

Akcja edukacyjna "Bezpieczniki TAURONA" została stworzone przede wszystkim po to, aby chronić klientów spółki TAURON Polska Energia i zapewniać im bezpieczeństwo w sferach związanych z działalnością branży energetycznej. Program jest realizowany zgodnie ze strategią społecznej odpowiedzialności biznesu Grupy TAURON.

Włącz dla dobra dziecka

Celem programu jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej. 

Włącz dla domu i rodziny

Czy dałeś się kiedyś naciągnąć nieuczciwemu sprzedawcy? A może ktoś z Twoich bliskich padł ofiarą oszustwa? Nasza akcja ma za zadanie poinformować naszych Klientów, jakie mają prawa jako konsumenci. 

Włącz dla seniora

TAURON nie chodzi po domach aby sprzedawać prąd i gaz. Sprawdź, czy nie stałeś się ofiarą oszustwa oraz dowiedz się jak wyjść z kłopotliwej sytuacji.

Włącz w pracy

Bezpieczniki TAURONA: Włącz w pracy - to program stworzony z myślą głównie o pracownikach firm remontowo-budowlanych, ale także wszystkich domowych majsterkowiczach i „złotych rączkach”.